Unia Europejska - Narodowe Centrum Badań i Rozwoju

Strefa majsterkowicza

strefa wiedzy

Nasze artykuły to nie tylko kopalnia wiedzy podana przystępnym językiem, ale także praktyczne wskazówki odnośnie zastosowań technik zamocowań oraz przykłady niestandardowych rozwiązań.

filmy instruktażowe

Wszyscy wiemy, jak cenna jest wiedza praktyczna. Klimas Wkręt-met, chcąc ułatwić pracę swoim Klientom, chce się tą wiedzą dzielić. Proponujemy Ci cały pakiet filmów instruktażowych, dzięki którym można nie tylko poznać nasze produkty i zastosowane w nich innowacje, ale przede wszystkim prawidłowe techniki montażu, które gwarantują stabline zamocowania na lata.  filmy instruktażowe

mobilna strefa montażu

Pokazy produktowe w punktach dystrybutorskich oraz imprez branżowych to świetna okazja do zapoznania się z naszą ofertą. Zapraszamy Cię na najbliższe spotkanie w Twojej okolicy, chętnie porozmawiamy o produktach Klimas Wkręt-met, opowiemy o zastosowanych w nich technologiach i podpowiemy, jak wygląda prawidłowy montaż.

katalogi online

W naszej ofercie mamy ponad 6 tys. produktów i dobrze wiemy, że można pogubić się w tym gąszczu. Dlatego oddajemy w Twoje ręce nasze nowe katalogi. Znajdziesz tam przejrzyście opisane informacje techniczne, istotne parametry, klarowne objaśnienia zastosowanych technologii i ulepszeń.

gdzie kupić?

Jesteśmy dostępni w całej Polsce. Nasze produkty znajdziesz w:

  • sklepach Grupy PSB
  • OBI
  • Leroy Merlin
  • Bricoman
  • Bricomarche
  • dobrych sklepach ogólnobudowlanych
SFXP - Kołek uniwersalny z wkrętem z łbem stożkowym

szybki i prosty remont z wkrętami z linii SFX  produkty dla Ciebie

produkty dedykowane dla Ciebie

artykuły wybrane dla Ciebie