Unia Europejska - Narodowe Centrum Badań i Rozwoju

O firmie

Klimas Wkręt-met- MOCNI NA POKOLENIA

Klimas Wkręt-met to rodzinna firma, utworzona w 1990 roku przez Joannę i Wojciecha Klimasów. Początkowo działająca lokalnie, szybko zyskała zasięg ogólnopolski, a następnie europejski. Obecnie firma rozwija dystrybucję na kolejnych zagranicznych rynkach, a firmowa strategia GO GLOBAL wyznacza coraz to nowe, ciekawe kierunki.

m2K
zakłady produkcyjne i magazynowe

nowoczesna produkcja

Charakteryzuje nas stały rozwój, w tym technologiczny. Najnowocześniejsze w Europie linie produkcyjne stanowią naszą wizytówkę oraz wskazują, jak ważny jest ciągły proces udoskonalania swojego produkcyjnego zaplecza. Innowacje technologiczne pozwalają nam na wprowadzanie nowych produktów, które stanowią odpowiedź na wzrastające potrzeby rynkowe.

Dysponujemy zapleczem w postaci 4 zintegrowanych zakładów produkcyjnych o łącznej wielkości 80 000 m2, zlokalizowanych W Kuźnicy Kiedrzyńskiej oraz Wanatach koło Częstochowy.

bezkompromisowa jakość

Własne nowoczesne linie produkcyjne oraz specjalistyczne laboratorium, w którym przeprowadzane są testy, to gwarancja jakości produktów MOCNYCH NA POKOLENIA. Dział jakości prowadzi stały monitoring wytwarzanych przez nas produktów, a wysoka automatyzacja procesów produkcyjnych oraz ich optymalizacja pozwala na osiąganie coraz lepszych parametrów.

Europejskich Aprobat
UP 
nowoczesnych maszyn

gwarancja producenta

Gwarancją producenta są objęte nie tylko oferowane przez nas wyroby. Posiadając własną samodzielną produkcję, doskonale zorganizowany proces planowania oraz łańcuch dostaw, gwarantujemy dostępność produktów, a także terminową realizację zamówień. Dobrze skomunikowana i wydajna sieć logistyczna pozwala na bezproblemowe dostawy do ponad 65 krajów całego świata.

GO GLOBAL

Jesteśmy firmą o charakterze globalnym. Nasze produkty docierają do ponad 65 krajów całego świata. Dzięki doskonale skomunikowanej sieci dystrybucyjnej gwarantujemy terminowość realizacji dostaw nawet do najdalszych destynacji. Posiadamy własne spółki eksportowe w Indiach, Francji i Czechach oraz dobrze rozwiniętą sieć dystrybucji, dzięki czemu produkty Klimas Wkręt-met są dostępne od ręki.

Produkty Klimas Wkręt-met docierają do ponad 65 krajów całego świata
krajów całego świata

wsparcie techniczne
i projektowe

W podstawowym zakresie naszej działalności znajduje się wsparcie techniczne i projektowe. Doradzamy w zakresie doboru produktu na każdym etapie realizacji inwestycji. Dzięki ponad 30- letniemu doświadczeniu, w naszych szeregach znajduje się wielu wysokiej klasy specjalistów, czuwających nad komfortem naszych partnerów biznesowych.

digitalizacja
biznesu

Odpowiadamy na potrzeby nowoczesnego biznesu, jesteśmy dostępni w sprzedaży internetowej. Platforma e-commerce www.e-klimas.com to w pełni funkcjonalny sklep internetowy, dzięki któremu obsługa zamówień staje się prostsza i szybsza. Narzędzie to daje możliwość śledzenia dostępności asortymentu czy zakresu cen, ale też złożenia i obsługi zamówienia. Nad poprawnym procesem składania zamówień on-line czuwają specjaliści działu wsparcia sprzedaży.

fundamentalne
założenia

Klimas Wkręt-met jest firmą rodzinną i najważniejsze wartości, jakimi kieruje się rodzina, stanowią podstawę naszego funkcjonowania. Wspólne zadania firmowej załogi są realizowane dzięki szacunkowi do współpracowników oraz poczuciu wspólnoty. Wielopokoleniowa działalność firmy przejawia się na wszystkich poziomach jej działania.

silna
załoga

Wysoce wyspecjalizowana kadra to nasz kapitał. Inwestujemy w rozwój pracowników na każdym szczeblu. Silna i zmotywowana załoga – to określenie najlepiej oddaje nasz potencjał. W strukturach Klimas Wkręt-met wszyscy mają możliwość rozwoju, a my inwestujemy w tych, którzy podnoszą swoje kompetencje i rozwijają się wraz z firmą.

KLIMAS TIPSDLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ

  • Posiadamy ponad 30 lat doświadczenia w branży zamocowań budowlanych.
  • Nasze linie produkcyjne są najnowocześniejszymi w Europie.
  • Gwarantujemy najlepsze, przetestowane produkty objęte europejskimi aprobatami technicznymi.
  • Własna produkcja i doskonała logistyka to gwarancja terminowości dostaw.
  • Stale poszerzamy nasz portfel produktowy.
  • Nasze produkty docierają do ponad 65 krajów świata.
  • Oferujemy wsparcie techniczne i projektowe.
  • Platforma sprzedażowa www.eKlimas.com to szybka i sprawna realizacja zamówień.