Praca w Klimas Wkręt-met

Jesteśmy wiodącym producentem technik zamocowań w Polsce

Nasza wysoka pozycja na rynku idzie w parze z otwartością. Doceniamy zapał do pracy oraz rzetelność, w zamian oferując satysfakcję i możliwości zawodowego rozwoju

Dzięki długoletniemu doświadczeniu wypracowaliśmy wartości, które doskonale odzwierciedlają pozycję firmy na rynku. Wartości te stanowią fundament firmy i są dewizą Klimas Wkręt-met - zarówno w roli producenta, jak i pracodawcy.

 1. Tradycja
  Jesteśmy największym producentem technik zamocowań w Polsce. Niebawem będziemy świętować 30-lecie. Swoim doświadczeniem na rynku budowlanym dzielimy się z naszymi Klientami oraz Pracownikami.
   
 2. Dialog i kooperacja
  Tym, co dobre, wymieniamy się z naszymi Pracownikami. Doceniamy ich zapał do pracy oraz rzetelność - w zamian dajemy możliwości rozwoju i satysfakcję. Wspólnie osiągamy sukcesy.
   
 3. Adaptacja do zmian
  Uważnie obserwujemy nasze otoczenie. Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi Konsumentami, odpowiadamy na ich potrzeby, reagujemy na zmiany. W ten sposób nieustannie dostosowujemy się do zmieniających się realiów i spełniamy oczekiwania naszych Klientów oraz Pracowników.
   
 4. Wiedza i rozwój
  Stawiamy na innowacyjność. Jesteśmy otwarci na nowości, które chętnie wdrażamy, jednocześnie ceniąc i szanując  sprawdzone rozwiązania. Nasz zespół składa się specjalistów różnych dziedzin, którzy swoją wiedzą i zaangażowaniem przyczyniają się do sukcesów firmy.
   
 5. Profesjonalizm
  Profesjonalizm to cecha, którą bardzo cenimy u naszych Pracowników. Jeżeli coś robisz – rób to dobrze. Rzetelność i fachowość oraz zaangażowanie, a także pasja i kreatywność – tych cech szukamy u Kandydatów do pracy w naszej firmie.
   
 6. Bezpieczeństwo
  W firmie produkcyjnej poszanowanie i przestrzeganie wszelkich zasad BHP jest szczególnie ważne. Komfort pracy, związany z poczuciem bezpieczeństwa naszego zespołu, jest najistotniejszym elementem pracy na produkcji, jak również w innych działach.
   
 7. Zadowolenie
  Podstawowym dobrem firmy jest satysfakcja naszych Klientów. To na ich dobrej opinii najbardziej nam zależy. Ich zadowolenie jest naszym kluczem do sukcesu. Dlatego staramy się pracować tak, aby spełniać oczekiwania Klientów i  dostarczać im gotowe rozwiązania.
   
 8. Ambicja
  Ambicja przyświeca wszelkim naszym działaniom. Chęć ciągłego udoskonalania i wprowadzania nowych rozwiązań towarzyszy nam od zawsze. Pragniemy nieustannie się rozwijać i realizować kolejne, ambitne cele.
   
 9. Szacunek
  Cechuje nas szacunek do tradycji, Klientów i Pracowników. Troszczymy się o ludzi związanych z naszą firmą, dajemy im komfort współpracy m.in. przez poszanowanie ich potrzeb.
   
 10. Jakość
  Nasze produkty trafiają na rynek polski i zagraniczny. Muszą być niezawodne, komfortowe w użyciu, trwałe i solidne. Nad ich kontrolą czuwają specjaliści, którzy na każdym etapie produkcji dbają o zgodność z wszelkimi normami.